صفحه نخست شرايط استخدام ثبت نام پيگيري و رويت مشخصات يادآوري كد رهگيري سوالات متداول ارتباط با ما


قبول شدگان مصاحبه، برای مشاهده زمان، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام مراحل بعدی استخدام، اینجا را کلیک کنید.برای مشاهده نتیجه مصاحبه فنی-تخصصی و روانشناختی، اینجا را کلیک کنید.توجه: اعلام نتایج قبول شدگان مصاحبه آزمون دعوت به همکاری، با توجه به زمان بر بودن استعلام مدارک، روز 15 مهر 96 ساعت 15 می باشد.


برای مشاهده تاریخ، زمان و مکان مصاحبه فنی-تخصصی و روانشناختی، اینجا را کلیک کنید.برای مشاهده کارنامه نمرات آزمون کتبی، اینجا را کلیک کنید.برای مشاهده نتایج آزمون کتبی، اینجا را کلیک کنید.توجه: اعلام نتایج قبول شدگان چند برابر ظرفیت آزمون دعوت به همکاری، تاریخ 20 فروردین 96 ساعت 15 می باشد.


برای دریافت کارت ورود به جلسه، اینجا را کلیک کنید.توجه: ثبت نام در آزمون فقط در مقطع دیپلم باید از افراد بومی باشد و در سایر مقاطع می تواند از کل ایران باشد.


آخرین مهلت ثبت نام تا تاریخ 22 بهمن ساعت 24 می باشد.


با استعانت از خداوند متعال شرکت کود شیمیائی اوره لردگان در نظر دارد بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی شرکت، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم تا کارشناسی ارشد به شرح ذیل نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی، طبق قانون کار با انعقاد قرارداد مدت معین (تأمین اجتماعی) استخدام نماید.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا را کلیک کنید

برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک کنید


تاريخ هاي مهم
از
ساعت 9
95/11/02
تا
ساعت 24
95/11/22
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری
از ساعت ۱۵:۰۰
95/11/25
تا
95/11/28
دريافت كارت ورود به جلسه و برگه راهنماي آزمون

95/11/29
برگزاری آزمون کتبی
سایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد